-20%










Гриль з чавунними ґратами вугільний 114.5х60х108 см BBQ Meeting BBQ5320 мобільний гриль садовий мангал барбекю з регулюванням жару
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вугільний грильПрактичне рішення для приготування ароматних страв на відкритому повітрі |
||||||
|
||||||
📋 Технічні характеристики:
|
||||||
⭐ Особливості та переваги:
|
||||||
📦 Комплектація:
|
||||||
Насолоджуйтесь ідеальним грилем у будь-який момент!Практичний вибір для дачі, тераси чи відпочинку на природі |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1145 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1080 мм |
- Ціна: 8 099 ₴






