



Віброплита для будівельних робіт Kентавр ВП 60КБ 6.5 к.с. 65 кг віброплита для приватного будівництва віброплита
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита Кентавр ВП 60КБ 6,5 к.с.Ефективне ущільнення ґрунту та сипучих матеріалів |
||||||||
|
||||||||
📋 Технічні характеристики:
|
||||||||
🚧 Особливості та переваги:
|
||||||||
![]() |
||||||||
📦 Комплектація:
|
||||||||
Обирайте ефективність і надійність разом із Кентавр!Оптимальний вибір для будівельних і дорожніх робіт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ущільнення | 280 мм |
| Довжина робочої поверхні | 480 мм |
| Продуктивність вібромашини | 21 м/хв |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об’єм паливного бака, л | 13 |
- Ціна: 31 011,39 ₴



