-5%








Верстат свердлильний столярний Satell DP16VLS 1500 Вт свердлильний верстат для гаража свердлильний верстат
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Satell DP16VLS 250Вт

Характеристики:
- Розмір столу: 160х 160 мм
- Регулювання столу: 45° / 0° / 45°
- Кількість обертів: 550/950/1450/1950/2650
- Діапазон діаметрів свердла: до 16мм
- Двигун: 230 - 240 В
- Потужність двигуна: 1500 Вт
Особливості:
- Ідеально підходить для дрібних домашніх справ і майстерень.
- Підходить для вимогливих користувачів і невеликих майстерень.
- Міцна сталева конструкція.
- П'ять робочих швидкостей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 164 мм |
| Ширина столу | 165 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
- Ціна: 2 930 ₴

