




Гідравлічний ножний привод Carmax MT01202 Прес 20 т
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прес 20Т гідравлічна лапка та ручний привід, Гідравлічний інструмент, Прес для деталей

Особливості
СОВЕРШЕННО НОВИЙ ГІДРАВЛІЧНИЙ ПРЕС з тиском 20 тонн, підвісним поршнем та двоступінчастим насосом. Тиск досягається за допомогою ручного важеля та контролюється манометром. Двоступінчастий насос дозволяє швидко і точно висувати поршень.
- Точне ведення
- Поршень можна переміщати вліво та вправо
- Контрольоване тиск за допомогою манометра
- Поршень автоматично втягнеться при відкручуванні клапана на насосі
- Можна кріпити до землі
- Високоякісна конструкція
Технічні характеристики
- Тяга: 20 тонн
- Робочий діапазон: 0-1020 мм
- Регульована робоча висота: 9 рівнів з кроком 100 мм
- Ширина поршня (пуансона): 45 мм
- Хід поршня: 185 мм
- Колір: червоний
Комплектація
- Гідравлічний насос + циліндр, заповнений гідравлічним маслом
- Манометр, відкалібрований у тоннах
- Регульований циліндр (лівий-правий)
- 2 чавунні плити
- Знімний пуансон з нижньої частини поршня
- Все зібрано і готово до використання (проста збірка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ходу штока | 185 мм |
| Максимальна робоча висота | 1020 мм |
| Манометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 1510 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 820 мм |
- Ціна: 31 618 ₴





