




Пістолет для поліролі Geko G01183 пістолет для точного розподілу поліролі
Особливості
Пістолет-розпилювач високого тиску. Цей пістолет вимагає вищого тиску подачі, внаслідок чого витрачає менше повітря, ніж пістолети низького тиску. Недоліком цього є підвищене запилення та втрата фарби, емалі.
Пістолет оснащений верхнім гравітаційним бачком об'ємом 300 мл.
Сопло, що обертаєтьсядозволяє змінювати форму струменя фарби.
Ручка керування розпиленням дозволяє регулювати рівень аерації частинок фарби.
Ручка регулювання кількості матеріалу дозволяє збільшити або зменшити кількість фарби, що видується через сопло.< /span>
Ручка регулювання тиску повітря дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить у пістолет із компресора.< /span>
Застосування: Нанесення ґрунтовок та ґрунтів, базових та прозорих покриттів, однокомпонентних лаків та шпаклівок.
Технічні характеристики
- Тип пістолета: HP
- Спосіб подачі фарби: гравітаційний
- Діаметр сопла: 1,5 мм
- Ширина розпилення: 180 - 230 мм
- Ємкість бачка для фарби: 300 мл
- Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 5,0 бар
- Витрата повітря: 90 - 230 л/хв
- З'єднання: швидкороз'ємне з'єднання 1/4"
- Матеріал: сопло та голка з нержавіючої сталі; повітряна головка з латуні
Комплектація
- краскопульт HP - 1 шт.
- контейнер для фарби 300 мл - 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака розпилювача | 0.3 л |
| Витрата повітря | 200 |
- Ціна: 812 ₴


