Топ




Сегментований алмазний диск Tvardy T00811 алмазний круг для різання каменю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Алмазний диск преміум-класу Tvardy призначений для різання твердих будівельних матеріалів, таких як бетон, залізобетон, плитка, клінкер, цегла, камінь, силікат, стяжка, штукатурка, газобетон. Полотно має сегменти з привареним лазером 12-міліметровим лезом з високою концентрацією алмазів. Це забезпечує швидке та ефективне різання будівельних матеріалів і значно подовжує термін служби диска.
Характеристики виробу:- преміальний диск
- високе 12-міліметрове алмазне покриття
- сегментний тип, приварений до корпусу лазером
- висока продуктивність різання
- тривалий термін служби диска
Бренд: Tvardy
Діаметр диска: 125 мм
Діаметр отвору 22.23 мм
Товщина диска 2.2 мм
Тип диска: Сегментований, приварений лазером до корпусу
Висота алмазної заготовки: 12 мм
Режим роботи диска: Сухий
Максимальна швидкість: 12200 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість сегментів | 8 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Камінь, Армований бетон, Цегла, Плитка, Залізобетон, Газобетон, Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
- Ціна: 678,67 ₴

