Топ




Сегментований алмазний диск Tvardy T00815 диск для різання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сегментований алмазний диск Geko T00815, алмазний диск для різання 230 мм, диск для шліфування бетону
Особливості
Алмазний диск преміум-класу Tvardy призначенийдля різання твердих будівельних матеріалів, таких як бетон, залізобетон, плитка, клінкер, цегла, камінь, силікат, стяжка, штукатурка, газобетон. Диск має сегменти з 12-міліметровим лезом, звареним лазером, із високою концентрацією алмазів. Це забезпечує швидке та ефективне різання будівельних матеріалів та значно продовжує термін служби диска.
- диск преміум-класу
- високе 12-міліметрове алмазне покриття
- сегментний тип, що приварюється лазером до корпусу
- висока продуктивність різання
- довгий термін служби диска
Технічні характеристики
- Бренд: Tvardy
- Діаметр диска: 230 мм
- Діаметр отвору: 22,23 мм
- Товщина диска: 2,8 мм
- Тип диска: сегментований, приварюється до корпусу лазером
- Висота алмазної заготовки: 12 мм
- Робота диска: суха
- Максимальна швидкість: 6600 об/хв
Комплектація
- Алмазний диск – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість сегментів | 18 |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Камінь, Армований бетон, Плитка, Керамограніт, Залізобетон, Газобетон, Керамічна плитка, Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
- Ціна: 1 665,33 ₴

