Топ










Лазерний рівень Geko G03302 інструмент для горизонтальних і вертикальних ліній
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Самовирівнюючий лазер для поперечних ліній. Дозволяє проектувати діагональні лінії - нахилені під будь-яким кутом, завдяки функції фіксації.
Один режим роботи:
- вертикальна і горизонтальна лінія
Особливості продукту
- Один режим роботи
- Дозволяє проектувати похилі лінії - функція фіксації
- Точні та добре видимі лазерні лінії
- Кріплення на різьбі 1/4"
- Клас лазера: 2
- Колір лазерного променя: червоний
- Точність нівелювання ± 3 мм/10м
- Робочий діапазон: 15 - 20 m
- Живлення: 3 батареї AA (LR6) 1,5 В
- Різьблення штатива: 1/4"
Поставляється в комплекті з кейсом для лазера, монтажним затискачем з різьбленням 1/4" і 3 батарейками LR6 AM3 1,5 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість лазерних площин | 2 |
- Ціна: 2 252 ₴


