Топ










Зварювальний апарат Geko G80098 зварювальний апарат для алюмінію
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зварювальний апарат одинарний без газу

Особливості
Інверторний зварювальний апарат використовується для зварювання MIG/MAG. У зварювальному апараті використовується потужний IGBT-транзистор передачі частот від 50/60 Гц до 20 кГц. До переваг зварювального апарату належать економія електроенергії та можливість автоматичної компенсації пульсацій напруги, низьке іскріння, високий робочий цикл.
- Ергономічна ручка для перенесення
- Для зварювання MIG/MAG.
- Потужний транзистор IGBT для передачі частоти
- Стабільне дозування дроту
- Тиха робота без електромагнітних перешкод
Технічні характеристики
- Напруга живлення: 230V
- Частота: 50/60 Гц
- Номінальна споживана потужність: 6,1 кВА
- Методи зварювання: MIG-MAG
- Номінальний цикл зварювання: 60%
- Зварювальний струм: 40-200A
- Швидкість дроту: 3-15 м/хв
- Розмір: 310*155*220мм
Комплектація
- Одиночний зварювальний апарат MIG без газу
- Кабель заземлення DIN із затискачем
- Зварювальна маска
- Щітка для очищення
- Маса зварювального кабелю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 6.1 кВА |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 9 198,67 ₴



