Топ










Редуктор для зварювання та різання Geko G80033 редуктор для CO2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Редуктор CO2/ARGON 200 BAR для сварки и резки Редуктор сварочный
Редуктор CO2/ARGON 200 BAR — це надійне рішення для точного контролю витрати газу та вхідного тиску під час зварювальних та різальних робіт. Оснащений двома манометрами з захисними гумовими чохлами, редуктор забезпечує довговічність та комфорт в експлуатації. Він ідеально підходить для використання з газами CO2 та аргон в професійних умовах, гарантуючи стабільну роботу та високу точність під час роботи.

Характеристики
- Тип газу: CO2, аргон, суміш CO2/аргон
- Вхідна різьба: W21.8x1/14
- Гайкова різьба на виході: G1/4
- Вихідний порт: 6,3 мм
- Вхідний тиск: 230 Бар
- Вихідний тиск: 0-5 Бар
- Продуктивність: 24 л/хв
Комплектація:
Редуктор, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Максимальний робочий тиск | 23 МПа |
| Приєднувальний діаметр | 6.3 мм |
| Робоче середовище | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 2 452 ₴




