Топ










Металева ключниця Geko G10906 металевий ящик для ключів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця металева на 48 ключів Ящик для ключів
Зручна металева ключниця з гачками для зберігання 48 ключів, розташованих у 8 рядах по 6 штук. Розміри ящика становлять 250 х 180 х 75 мм, що робить його компактним і зручним для розміщення в офісах, майстернях або вдома. У комплекті йдуть кріпильні елементи для підвішування, 2 ключі для замка і самоклейні наклейки з номерами від 1 до 48 для спрощення організації ключів.

Характеристики
- Тип: металева ключниця
- Місткість: 48 ключів (8 рядів по 6 ключів)
- Кріплення: 2 штифти та шурупи для підвішування
- Замок: 2 ключі в комплекті
- Маркування: самоклейні наклейки з номерами від 1 до 48
- Розміри: 250 х 180 х 75 мм
Комплектація:
Ящик для ключів, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість ключів | 48 шт. |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 75 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Ключовий |
| Колір | Чорний |
| Ширина ключниці | 180 мм |
- Ціна: 772 ₴

