Топ










Промисловий пилосос Geko G81096 Пилосос для сухого прибирання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий пилосос 15 л, потужність 1250 Вт — для сухого та вологого прибирання
Промисловий пилосос потужністю 1250 Вт призначений для ефективного прибирання як сухих, так і вологих відходів. Об'єм бака становить 15 літрів, він виготовлений з міцного АБС-пластика. Пилосос оснащений функцією обдуву, що дозволяє очищати важкодоступні місця. Завдяки 4 поворотним колесам, пристрій легко переміщується по робочій території. У комплекті є широка насадка для підлоги з пластиковими щетинами розміром 265 х 50 мм, що робить прибирання зручним і швидким. Цей пилосос стане надійним помічником для підтримки чистоти на робочому місці.

Характеристики
- Номінальна потужність [Вт]: 1250,
- Напруга живлення [В]: 230,
- Об'єм бака [л]: 15,
- Матеріал бака: АБС-пластик,
- Живильний кабель [м]: 2,7,
- Діаметр шланга [мм]: 32.
Комплектація:
- Промисловий пилосос
- всмоктувальний шланг 1,5 м, 32 мм
- пластикова труба
- насадка для підлоги 265 х 50 мм
- щілинна насадка
- оригінальна упаковка
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 15 л |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція видування | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 3 545,33 ₴






