Топ










Зварювальна маска з автозатемненням Geko G01875 Захист від УФ і ІК випромінювання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальна маска з автозатемненням GEKO
Зварювальна маска GEKO з автозатемненням — це надійне рішення для професіоналів та аматорів, що забезпечує високу ступінь захисту під час зварювальних робіт. Рівень затемнення в світлому стані становить 4 за стандартом DIN, а діапазон затемнення в темному стані варіюється від 9 до 13.
Маска оснащена фотодатчиками, які автоматично активують функцію затемнення при початку зварювання, забезпечуючи миттєве переключення за 1/10000 секунди. Також передбачена плавна регулювання чутливості і затримки переключення, що робить використання маски максимально комфортним.

Характеристики
- Степінь затемнення в світлому стані: 4 за DIN
- Діапазон ступенів затемнення: 9 - 13 за DIN
-
Затримка переключення: (світло / темнота): 1/10000 с
-
Затримка переключення: (темний / світлий): 0,1 - 0,8
- Захист очей відповідно до стандарту: EN379
- Захист обличчя відповідно до стандарту: EN175
- УФ/ІК захист: повний
- Робоча температура: -10°C до +65°C
- Поле зору: 92,5 x 42,5 мм
- Розміри фільтра: 110 x 90 x 9 мм
- Чутливість: плавна регулювання
Комплектація:
Зварювальна маска, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92.5 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42.5 мм |
- Ціна: 551,76 ₴


