Топ










Алмазний диск гаряче пресування Geko RK0103 диск для різання плитки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск для керамограніту PREMIUM Geko RK0103, алмазний диск гаряче пресування 250 мм
Особливості
- Тонкий турбо-сітчастий обідок і сердечник для швидкого різання та мінімального утворення сколів
- Унікальна структура сегмента зберігає лезо холодним
- Посилений сталевий сердечник
- Охолоджуючі отвори захищають від пошкодження виробу через перегрівання.
- Обод леза 10 мм, гарячепресований
- Універсальний для сухого та мокрого різання
- Включає перехідне кільце з 25,4 на 22,23 мм.
Технічні характеристики
- Тип обода: Алмазна сітка
- Діаметр леза: 250 мм
- Розмір отвору: 25,4 мм
- Висота сегментів: 10 мм
- Товщина алмазу: 1,8 мм
- Максимальна швидкість [м/с]: 80
Комплектація
- Алмазний диск – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Кераміка, Плитка, Керамограніт, Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
- Ціна: 1 172 ₴

