Топ










Самовирівнювальний лазерний рівень Geko G03303 професійний лазерний рівень
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовірівневий лазерний рівень (нівелір) GEKO G03303, самовирівнювальний рівень для монтажу
Особливості
Самовірівнівний лазерний рівень для поперечних ліній. Дозволяє проектувати діагональні лінії - нахилені під будь-яким кутом завдяки функції блокування. Оснащений перемикачем, що підсвічується, з індикацією лазерного нівеліра (коли лазер знаходиться на рівні, кнопка світиться зеленим).
Три режими роботи:
- вертикальна лінія
- горизонтальна лінія
- вертикальна та горизонтальна лінія
Технічні характеристики
- Клас лазера: 2
- Колір лазерного променя: червоний
- Точність нівелювання: ± 3 мм/10м
- Робочий діапазон: 20 - 25 m
- Джерело живлення: 4 батареї AA (LR6) 1,5 В
- Різьблення для штатива: 1/4"
Комплектація
- Лазерний нівелір – 1 шт.
- Кейс – 1 шт.
- Елементи живлення – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість лазерних площин | 3 |
- Ціна: 2 425,33 ₴


