Топ










Зварювальна маска Geko G01880 маска для зварювання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальна маска з автоматичним затемненням
Зварювальна маска з автоматичним затемненням — це надійний засіб захисту для зварювальників і ремонтників. Вона ефективно захищає очі та обличчя від іскр, бризок, а також шкідливого ультрафіолетового (УФ) та інфрачервоного випромінювання. Маска оснащена трьома режимами роботи, що робить її універсальною: режими для зварювання та різання забезпечують необхідний захист під час роботи з металом, а режим шліфування вимикає функцію затемнення, що дозволяє зручно виконувати інші завдання. Ця маска стане незамінним інструментом для безпечного виконання зварювальних робіт.

Характеристики
- Джерело живлення: сонячна батарея (не для підзарядки)
- Номінальна ємність літієвого акумулятора: 600 мАч
- Змінна батарея: Так
- Робоча температура: -5°C - 55°C
- Затемнення в стані спокою: DIN4
- Ступінь затемнення: DIN5 ~ 9 / 9 ~ 13
- УФ/ІК захист: до DIN 13
- Розмір поля зору: 100 x 93 мм
- Розмір фільтра: 133 x 114 x 10 мм
- Час реакції: 1/10,000S
- Чутливість: плавне регулювання
- Час затримки: 0,1S / 0,4S / 0,8S
- Кількість датчиків дуги: 4
- Матеріал маски: поліпропілен
- Тест: Так
- Індикатор витрати батареї: Так
- Функція шліфування: Так
- Різання: Так
- Світлодіод: Ні
- Оптичний клас відповідно до EN379: 1/1/1/2
- Механічна міцність відповідно до EN175: B
Комплектація:
Зварювальна маска, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Ширина світлофільтру | 114 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 93 мм |
- Ціна: 3 118,67 ₴





