




Зварювальна маска з автозатемненням Geko G01877 професійна зварювальна маска
Зварювальна маска PROFI-FLAME з автозатемненням — це надійний інструмент для професіоналів і любителів, який забезпечує високу захист під час зварювальних робіт. Автоматичний затемнювальний фільтр з кольором DIN 4 і зовнішнім змінюваним відтінком від DIN 9 до 13 дозволяє зручно адаптуватися до різних умов роботи. Маска має поле зору 92,5 x 42,5 мм і розмір фільтра 115 x 90 x 9 мм, що забезпечує хороший огляд.
Регульована чутливість і ручка перемикання рівня затемнення роблять використання маски простим і комфортним. Вбудований акумулятор (2x AAA) і сонячна батарея забезпечують довговічність роботи, а функція шліфування дозволяє використовувати маску для різних завдань. Маска відповідає європейським стандартам EN 379, EN 175 і CE, що гарантує її надійність і безпеку.

- Ступінь затемнення у світлому стані: 4 по DIN
- Діапазон ступенів затемнення: 9 - 13 по DIN
-
Затримка перемикання: (світло / темрява): 1/10000 s
-
Затримка перемикання: (темний / світлий): 0,1 - 0,8
- Захист очей відповідно до стандарту: EN379
- Захист обличчя відповідно до стандарту: EN175
- УФ/ІК захист: повний
- Робоча температура: -10°C до +65°C
- Поле зору: 92,5 x 42,5 мм
- Розміри фільтра: 110 x 90 x 9 мм
- Чутливість: плавне регулювання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 115 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92.5 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42.5 мм |
- Ціна: 1 012 ₴




