Топ




Алмазний диск для різання Tvardy T00801 алмазний диск для мармуру
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск 125x7,5x22,23 мм для різання твердих матеріалів
Алмазний диск — це професійний інструмент, призначений для високоякісного різання різних твердих будівельних матеріалів, включаючи керамограніт, мармур, черепицю, граніт, пісковик та кварц. З діаметром 125 мм і товщиною 1,2 мм, цей диск має алмазне зерно висотою 7,5 мм і товщиною 1,6 мм, що забезпечує надійну та довговічну роботу під час різання. Ідеально підходить для професіоналів, які прагнуть до точності та ефективності у своїх проектах.

Характеристики
- Діаметр: 125 мм
- Монтажне отворення: 22,23 мм
- Профіль екрану: суцільний (повний)
- Висота заповнення: 7,5 мм
- Товщина алмаза: 1,6 мм
- Товщина диска: 1,2 мм
- Максимальна швидкість обертання: 12500 об/хв
Комплектація:
Алмазний диск, Документи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Мармур, Піщаник, Керамограніт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
- Ціна: 572 ₴

