Топ










Механічний мікрометр Geko G01486 високоточний мікрометр
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний мікрометр GEKO G01486, зовнішній мікрометр 0-1", мікрометр з точністю 0,01 мм

Особливості
Прецизійний аналоговий мікрометр для зовнішніх вимірювань з точністю до 0,01 мм. Робота приладу заснована на використанні мікрометричного гвинта та верньєра. Прецизійний мікрометричний гвинт із кроком різьблення 0,5 мм, з'єднаний з барабаном мікрометра. По його колу вигравірувано градуювальну шкалу (верньєр). Храпова муфта, з'єднана з барабаном мікрометра, забезпечує достатній та постійний тиск на губки.
Технічні характеристики
- вимірювальна шкала 0 - 25 мм
- блокування шпинделя
- допоміжна шкала для підвищення точності показань - так званий верньер
- вимірювальні поверхні з карбіду вольфраму
- висока точність вимірювання
- точність до 0,01 мм
- одиниці вимірювання - мм
Комплектація
- Мікрометр -1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Максимальний діапазон | 25 мм |
| Мінімальний діапазон | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 545,33 ₴


