Топ






Алмазний диск для бетону Tagred PB2005 різання залізобетону
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лезо для глибокого різання блоків, бетону, сухе 22,2x125 мм, Алмазний диск по бетону, Диск алмазний сегментний
Особливості
✔ Глибокий сухий алмазний диск POWER-BLACK для різання твердих матеріалів:
- граніт,
- мармур,
- залізобетон,
- керамогранітні труби,
- клинкерна цегла,
- гранітна плитка, мармурова плитка
Технічні характеристики
- Виробник Tagred
- Країна-виробник Польща
- Модель: PB2005
- Діаметр леза Ø - 125 мм
- Діаметр отвору Ø - 22,2 мм + 20 мм редукційне кільце
- Товщина диска 2 мм
- Ширина диска - 7,5 мм
- Тип - SEGMENT DEEP CUT/SPEED CUT
- Максимальна швидкість обертання - 12200 об/хв
- Максимальна периферійна швидкість - 80 м/с
Комплектація
✔ Лезо для глибокого різання блоків, бетону, сухе 22,2x125 мм - 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість сегментів | 18 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Пінобетон, Газобетон, Керамограніт, Керамічна плитка, Гідротехнічний бетон, Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 131,63 ₴

