-13%




Акумуляторна ланцюгова пилка ZEGOR CSPB-21BL-16W 16" бездротова пила для дерева акумуляторна садова пила
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Zegor CSPB-21BL-16WПотужний та зручний інструмент для догляду за садом і заготівлі деревини |
||||||
|
||||||
📋 Технічні характеристики:
|
||||||
⭐ Особливості та переваги:
|
||||||
![]() |
||||||
📦 Комплектація:
|
||||||
Обирайте надійну техніку разом із Zegor!Практичне рішення для догляду за садом, заготівлі дров та щоденних робіт на ділянці |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zegor |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.1 м/сек |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 6 799 ₴



