Топ


Домкрат стовповий Verke V80124 гідравлічний стовповий домкрат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний домкрат Verke, Стовповий домкрат 16Т, Підйомник для ремонту авто, Домкрат для автосервісу

Особливості
Гідравлічний стовповий домкрат марки Verke з максимальною вагою підйому 16т. Його міцна конструкція забезпечує довговічність і безпеку, а компактні розміри – простоту використання та надійність для будь-якого механіка. Крім того, відгвинчувана лапка в поршні домкрата має міцну трапецієподібну різьбу, яка витримує перевантаження та забезпечує плавну роботу. Домкрат стане в пригоді в будь-якій майстерні і буде чудовим доповненням до гаражного обладнання.
Технічні характеристики
- Мінімальна висота: 22 см
- Максимальна висота: 41 см
- Регулювання гвинта: 6 см
- Розмір ніжок: не більше 13х 13.5 см
- Вага: 7 кг
Комплектація
- Гідравлічний домкрат
- Підйомна ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 410 мм |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 636,25 ₴

