Топ


Домкрат стовповий Verke V80117 гідравлічний стовповий домкрат
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний домкрат Verke,Стовповий домкрат 2Т,Підйомник для ремонту авто,Домкрат для автосервісу

Особливості
Гідравлічний стовповий домкрат марки Verke з максимальною вагою підйому 2т. Його міцна конструкція забезпечує довговічність і безпеку, а компактні розміри – простоту використання та надійність для будь-якого механіка. Крім того, відгвинчувана лапка в поршні домкрата має міцну трапецієподібну різьбу, яка витримує перевантаження та забезпечує плавну роботу. Домкрат стане в пригоді в будь-якій майстерні і буде чудовим доповненням до гаражного обладнання.
Технічні характеристики
- Мінімальна висота: 15 см
- Максимальна висота: 29.5 см
- Регулювання гвинта: 6 см
- Розмір ніжок: не більше 8.5 х 9.5 см
- Вага: 2 кг
Комплектація
- Гідравлічний домкрат
- Підйомна ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 290 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 838,67 ₴

