


Свердло по металу подовжене DIN 340 3,5 мм HSS INTERTOOL SD-5235 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,005 |
| Довжина свердла | 112 мм |
| Диаметр сверла | 3.5 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000024 куб.м |
| Покрытие | полірована сталь |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 22,89 ₴

