


Свердло по металу DIN338 9.5мм HSS INTERTOOL SD-5095 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 81 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,440 |
| Довжина свердла | 125 мм |
| Диаметр сверла | 9.5 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000235 куб.м |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 38,16 ₴

