


Свердло по металу DIN338 6.8мм HSS INTERTOOL SD-5068 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 69 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,029 |
| Довжина свердла | 109 мм |
| Диаметр сверла | 6.8 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000028 куб.м |
| Тип стали | HSS |
- Цена: Цену уточняйте

