


Свердло по металу DIN338 5.9мм HSS INTERTOOL SD-5059 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,019 |
| Довжина свердла | 93 мм |
| Диаметр сверла | 5.9 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000003 куб.м |
| Тип стали | HSS |
- Цена: Цену уточняйте

