


Свердло по металу DIN338 4.2мм HSS INTERTOOL SD-5042 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,021 |
| Довжина свердла | 75 мм |
| Диаметр сверла | 4.2 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000056 куб.м |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 10,84 ₴

