


Свердло по металу DIN338 3.2мм HSS INTERTOOL SD-5032 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,667 |
| Довжина свердла | 65 мм |
| Диаметр сверла | 3.2 мм |
| Угол заточки | 118 ° |
| Объем | 0.000001 куб.м |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 10,71 ₴

