


Полотно ножівкове по металу 300*12.5*0.62 мм, 24T, M2 Bimetal INTERTOOL HT-3021 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, а також твердих матеріалів, таких як пластик, ламінат тощо. Використовується для встановлення у ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно зі сплаву високошвидкісної сталі М2 та високотемпературної пружинної сталі, яка забезпечує покращені властивості еластичності та високий ресурс роботи. Дозволяє різати тверді матеріали та метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців становить 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,020 |
| Длина полотна | 300 мм |
| Применение | для металу |
| Количество в упаковке | 100 ед. |
| Количество зубцов | 24 шт. |
| Объем | 0.000004 куб.м |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
- Цена: 51 ₴

