




Ніж складаний 181 мм, ручка з дерев'яними вставками. INTERTOOL HT-0594 ptor


Складаний ніж знадобиться рибалці, мисливцю, туристу та й узагалі для господарю. Головна перевага інструмента полягає в малій вазі та компактних габаритах. Його зручно носити в кишені або в рюкзаку. В екстрених ситуаціях завжди швидко приходить на допомогу: щось відрізати або відкрити - будь-яка дрібна робота йому до снаги.

Надійний та безпечний
Вирізняється цілісністю конструкції. Завдяки особливій формі ножа, він витримує великі навантаження, а загартована сталь 3Cr13 не дозволить заіржавіти. Лезо довго залишається гострим.
Замок Back lock жорстко фіксує лезо у відкритому й закритому положенні. Не дає люфту, завдяки чому підвищується надійність самого ножа! Не боїться надвеликих навантажень. Захищає від випадкового розкриття у кишені.

Зручний у роботі
Сталева ручка з дерев'яними накладками забезпечує максимум комфорту, руки не ковзають під час роботи. Ніж зручно лежить у руці й забезпечує повний захват у роботу.
За допомогою спеціальних зарубок на клинку, ніж легко відкрити лівою або правою рукою.
*Не є холодною зброєю

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,136 |
| Довжина в складеному вигляді | 110 мм |
| Довжина леза ножа | 70 мм |
| Общая длина | 181 мм |
| Материал лезвия | сталь 3Cr13 |
| Материал рукоятки | сталь з дерев’яними накладками |
| Объем | 0.000666 куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Тип замка | Back lock |
| Товщина рукоятки | 13 мм |
- Цена: 314 ₴


