

Щітка кільцева 75 мм для дриля, 1/4" (пучки крученого дроту) INTERTOOL BT-8075 ptor
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щітка з крученого дроту спеціально розроблена для швидкого очищення та шліфування різних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Ідеально підходить для використання з дрилями зі швидкістю обертання 4500 об/хв. Пучки крученого дроту забезпечують чудову якість зачистки навіть у важкодоступних місцях.

Надійна конструкція
Дріт діаметром 0,5 мм жорстко закріплений на металевому тримачі та не випаде під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітка вирізняється стійкістю, довговічністю та ефективністю використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,122 |
| Диаметр проволоки | 0.5 мм |
| Диаметр стержня | 6 мм |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Объем | 0.000628 куб.м |
| Тип провода | плетений дріт |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
- Цена: 61 ₴

